Reklami [here] nikam jinam!!!!

2.kolo VGS prodlouženo do 14.7


Bublina [here]

Potřebuju hlásnout
↓↓↓↓↓↓↓
funny crazy girl - (2.kolo SONB)

funny crazy girl - (4.kolo SONC)


Červen 2009

1. kolo SONCelebritu

30. června 2009 v 23:29 | funny crazy girl |  SONCelebritu
Tak je tady 1. kolo SONCelebritu

SOUTĚŽÍCÍ:

- Katka 147/// web- Lady Cullen/// web- Hayley/// web- Lady_MartinQa/// web


- 5angels/// web- As/// web


Help me please!

30. června 2009 v 18:38 | funny crazy girl |  odpadkáč
Ahojky upířčata postoupila jsem do 2.kola SONB tak plosim hlasujte tady kuju předem jste zlatíčka

SONCelebritu - volná místa

30. června 2009 v 16:14 | funny crazy girl |  SONCelebritu
Ahojky upířčata potřebuju ještě pár lidí aby se prihlásilo do SONCelebritu tak se prosím přihlašte odkaz je pod záhlavým!!!! Díky moc předem

Funny crazy girl

Jak si užíváte prázdniny??

30. června 2009 v 12:49 | funny crazy girl |  odpadkáč
Ahojky upířčata jak si užíváte prázdniny? No já jsem ako obvykle v praze ale 3.7 do 13.7 pojedu s rodičema stanovat tak doufám, že si mě žádné SBéčko nesmaže. Potim to ještě napíšu každýmu na blog. Jinak jsem zjistila, že ma můj blog už bechodí tolik lidí čím to asi bude? Fakt nemám šajna. No nic lidičky musim si jít uklidit pokoj tak já se potom ozvu papa


Funny crazy girl

Renesmé lullaby

30. června 2009 v 12:43 | funny crazy girl

James a Victoria - vystřihnutá scéna

30. června 2009 v 12:40 | funny crazy girl |  stmívání

Twilight film download

30. června 2009 v 12:34 | funny crazy girl |  stmívání
Aoj tak som dala na uložto.cz Twilight film ... tu je web de si to stiahnete ..Keby vám to nešlo tak napište a skusim to tam dať ešte raz :)

Info

30. června 2009 v 12:33 | funny crazy girl |  ostatní
  1. Je potvrzené , že i Breaking Dawn (Rozbřesk) se bude točit.
  2. Robert prozradil , že mu už zůstávají jen 4 dny natáčaní v Itálii , kam odchází tento pátek.
  3. A v říjnu by se měl začít natáčet 3. díl Twilight Sagy - Eclipse - taktéž ve Vancouveru.
Zdroj:

Michael photoshoot 0.1

30. června 2009 v 12:31 | funny crazy girl |  Michael Shen

Jiné barvy

30. června 2009 v 12:25 | funny crazy girl |  ostatní
  • New moon film je viacej do hneda( zlata)
  • Twilight film je zafarbený do modra


O breaking down

30. června 2009 v 12:22 | funny crazy girl |  rozbřesk
Zdrojík
Autor: Jenny Davies
Překlad: Iwry

Rozbřesk: Porazí film knihu?

Poté co Robert Pattinson oznámil, že se Rozbřesk, čtvrtá kniha absurdně populární Twilight ságy Stephenie Meyer, objeví na velkém plátně, začali jsme přemýšlet: Bude z toho dobrý film? A co je ještě důležitější- dopadne lépe jak kniha?

Rozbřesk je velmi rozdílný od prvních třech knih celé ságy (Stmívání, Nový měsíc, Zatmění) a také jsme si o něm mohli přečíst hodně rozporuplných hodnocení. Fanouškovská základna čítající přes milióny se rozdělila- buď Rozbřesk milovali, nebo ho nenáviděli.

A my jsme přišli s deseti důvody proč by si mohl čtvrtý film buď nahrabat u pokladen, nebo nezapomenutelně propadnout tak, jak jsme to neviděli už od doby, kdy Speed Racer zmizel z povrchu Země. Dokonce ani Pattinson by nemusel být dost na to, aby Rozbřesk zachránil.

1. Svatba Belly a Edwarda

Svatba, a tím i prvních sto stran Rozbřesku, jsou bez pochyby to nejzábavnější z celé knihy. Je to jako staré dobré Stmívání- každá postava se chová tak, jak by se chovat měla (až na Edwarda a podvazek…co to mělo být?) a stále máme ten starý vždy přítomný milostný trojúhelník mezi Edwardem, Bellou a Jacobem. Naneštěstí je ta nejočekávanější událost od dob oslav milénia u konce příliš rychle a věci se začínají zhoršovat hned jak náš upír a jeho nevěsta dorazí na své líbánky na ostrov Esme. Až bude konečně natočen film Rozbřesk, mělo by se vložit co nejvíc snahy právě do svatby, protože to byl poslední moment, kdy měla spousta fanoušků pocit, že čtou Twilight ságu a ne nějakou splácanou fan fiction stáhnutou z internetu.

2. "Sexuální" scény

Jo, čtete to dobře. Bella a Edward na to konečně skočí, ale může to být popsáno jen jako
nejvíce chybějící sexuální scéna od konce 19.století. Akt jako takový je jen málo naznačený a
jediným důkazem, že se vůbec něco stalo, je rozlámané čelo postele, nebo rozkousaný
polštář. Oh a samozřejmě, Bella pokrytá modřinami. Jak tohle asi vyobrazí ve filmu, to je
každému záhadou, protože se všichni zúčastnění budou bát obvinění, že ve filmu
dochází k zneužívání a domácímu násilí. Pokud film zůstane přístupný od 13 let, jako
předchozí, můžou se nedočkaví fanoušci Edwarda a Belly rozloučit s jejich nocí vášně.
Sorry lidi, všechno má svoje následky.

3. Jakobova třetina knihy

Vlkodlak Jacob se ujímá vyprávění asi v polovině a na další třetinu knihy a je to asi ta nejlepší část z celého 800 stránkového svazku. Je vtipný, realistický a asi asi jediný v knížce, který zůstane sám sebou. Pokud jste doteď fandili Edwardovi, můžeme vám zaručit, že budete svou loajálnost vůči Edwardovi po přečtení druhé části Rozbřesku zvážovat. Mladý Jacob Black je opravdu tak zamilování hodný a drží knížku nad vodou tam, kde by se jinak mohla stát únavnou. Připravte se na to, že Taylor Lautner zaujme centrální pozici na filmových plakátech, protože tenhle film bude stát hlavně na něm.

4. Narození Renesmee

Normální porody jsou bolestivé, že ano? Bolí, jsou chaotické a plné krve, ale i tak je některé ženy podstoupí víckrát. Stephenie Meyer ale v Rozbřesku posouvá porod na další úroveň tím, že nechá obrovské dítě doslova se prolámat na světlo světa svojí milující maminkou. Bellina páteř je zlomená a ona se svíjí bolestí a je bezmocná jako brouk, který uvízl na zádech.
Edward se chopí zachraňování tak, že se prokouše svými holými zuby přes Bellinu dělohu, aby mohl vyndat dítě a pak promění svoji milovanou v upírku, jen aby mohl zachránit její křehkou lidskou bytost. Přístupnost od třinácti??No…to asi ne.

5. Renesmee Carlie Cullen

Zatím ignorujte to jméno, k tomu se dostaneme později. Už celý ten nápad, že by Edward a Bella mohli mít napůl lidské, napůl upíří dítě je poměrně absurdní, ale opravdu v něm pokračovat je skoro směšné a nepotřebné. Proměnilo to Bellu v blázna, který je jako robot závislý na Rosalie a Edward se stal skoro neexistujícím (o tom víc později). Renesmee je otravná postava, taková jakou nemám vůbec chuť vidět zvěčněnou na DVD. Její urychlené stárnutí může způsobit velký problém castingovým agentům a to ani nezmiňuji chudáka režiséra, který bude muset pracovat s tak malým dítětem. A pak je tu to jméno.: Renesmee Carlie Cullen- mišmaš jmen Belliny a Edwardovy matky (Renee a Esme) a jejich otců (Charlie a Carlisle). Urgh.

6. Velký nedostatek Edwarda

Všichni víme, že Edward a Robert Pattinson jsou tážnou silou celé této frančízy, takže co se stane, když Edward prakticky přestane existovat po většinu čtvrtého filmu? Máme problém, to je jasné. V Rozbřesku je Edward zapomenut hned po cca prvních sto stranách a potom se jenom až do konce knihy sklíčeně a naříkavě potácí, kdykoliv se objeví v ději.
Je to jen stín svého bývalého galantního a statečného já a skoro ani neutrousí žádné zamilované slůvko dívce, na kterou čekal celou věčnost. Summit by tohle měl ve filmu změnit, jinak si Robert může připadat tak trochu nadbytečný. Není žádná stranda hrát upíra, který ztratil smysl.

7. Příval naprosto zbytečných postav

Během poslední části Rozbřesku se nám představí hodně nových upírů. Naneštěstí žádný z nich praktiky nic moc neudělá. Jasně, čas od času je s nimi zábava, ale příběh by se dokázal posunout i bez nich. Pokud by castigoví agenti mohli vybrat jen hrstku nových postav, hlasovali bychom pro Garretta, Kate, Petera, Charlotte a Alistaira. Ti ostatní (a že je jich ještě hodně) skoro ani nestojí za zmínku a měli by být obsazeni jenom v případě, že by Summit měl nazbyt víc peněz a času, než potřebují.

8. Málo akce

Prakticky nikdo v Rozbřesku neumře. Jen se nad tím zamyslete, skoro nikdo nebojuje, nebo se dokonce ani nezapotí. Upírka Irina je jediná ztráta a tím, že nám byla víc představena až v této knize, to nikoho stejně ani moc nezajímá. Stephenie to zpackala tím, že žádnou ze svých postav nedokázala zabít a všechny nechala žít šťastně navěky věků.
Není tu žádná epická bitva jako v posledním díle Harryho Pottera. Není tu k vidění ani jeden vyceněný tesák a popravdě filmy potřebují akci, jinak se divák chtě nechtě začne nudit. Vypadá to tak, že Melissa Rosenberg bude muste udělat to, co už udělala i v Novém měsíci. Přidat sem tam nějakou tu scénu, aby diváci zůstali vzhůru.

9. Přebytečné zápletky, které jdou do ztracena

Bellina nová schopnost a J. Jenks. Tyto dva dějové vývoje jsou popsány jako důležité a rozhodující pro celou knihu, ale žádný z nich se prakticky v nic nevyvine. Ano, Bella všechny díky své schopnosti štítu, který nerozbije ani ten nejnadanější upír, zachrání, ale stále to není takové odhalení, jaké to mělo být. Jestli je tohle ten důvod, proč jí Edward celou tu dobu nemohl číst myšlenky, tak bychom si raději zvolili to nevědět a příjít s nějakou svojí teorií- určitě by byla lepší než štít lásky ve stylu Lily Potter. Film bude muset být uspořádán lépe než kniha, jinak se z něj stane 8 hodinová ztráta času.

10. Bitva upírů, v níž zvítězí díky….mluvení?

Kdy jste naposledy viděli, že by se krvežízniví upíři stáhli, protože je o to jejich polidštění přátelé požádali? Samozřejmě, že nikdy. Protože takhle to ve světě nemrtvých nechodí. Bojují, zabíjejí a pak si připijí na noc. Nepostávají jen tak a neklábosí půl hodinky, aby se rozhodli, jestli nemají lepší věci na práci. Tohle je něco, co můžeme v knize snadno přehlédnout, ale ve filmu? V žádném případě. Něco se musí dít, aby to diváky zabavilo - a o tuhle práci se přátelský pokec určitě nepostará.

Rachelle Lafevre mluví o eclipse

30. června 2009 v 12:19 | funny crazy girl |  zatmění

Rachelle LeFevre, kterou určitě znáte jako zlou upírku Victorii, se v jednom rozhovoru rozpovídala o Robovi a o natáčení třetího dílu Twilight ságy - Zatmění.

"Rob má opravdu velký smysl pro humor! Viděla jsem fotky, jak ho obtěžovaly některé fanynky. Je to hrozné! Ale i Harry Potter si prošel takovým šílenstvím. Ale jak jeho fandové dospívají, tak to bývá čím dál tím víc v pohodě. Doufám, že to tak bude i u nás.


Ashley blendy

30. června 2009 v 12:17 | funny crazy girl |  Ashley Greene

Ashley Greene photoshoot 0.3

30. června 2009 v 12:13 | funny crazy girl |  Ashley Greene


Robert + Kristen ???

30. června 2009 v 12:12 | funny crazy girl |  ostatní
Už je to oficiální !!

další atvary

30. června 2009 v 12:10 | funny crazy girl |  stmívání

Twilight fotky z natáčení

30. června 2009 v 12:07 | funny crazy girl |  stmívání
free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image hostfree image host
KLIK NA CELÝ ČLÁNEK

Ashley atvary

30. června 2009 v 12:06 | funny crazy girl |  ostatní

Robert photoshoot 0.7

30. června 2009 v 12:05 | funny crazy girl |  Robert Pattinson
free image host free image host free image host

pěkná fotka z natáčení

29. června 2009 v 22:47 | funny crazy girl |  ostatní
Úžo fotka co myslíte?